Интерактивен дисплей – база “Радост”

База “Радост” се сдоби с нов интерактивен дисплей. Това стана възможно благодарение на двете благотворителни инициативи – Великденски базар, организиран от Детска градина – Чепеларе, с помощта на родители и учители и “Разходка с пони” по инициатива на Настоятелството към ДГ-ЧЕПЕЛАРЕ, Община Чепеларе, Детска градина-Чепеларе, Сдружение на хотелиери, ресторантьори и търговци в Чепеларе. Общата събрана сума от двете инициативи е 3 508.81 лв. Дъската е на стойност 4 785. 05лв., като разлика от 1276.24 лв. е поета от Детска градина – Чепеларе. С този успешен край доказхме, още веднъж, че заедно сме по-можещи и силни. Благодарим на всички, които допринесоха за реализацията на крайно необходимата техника, която е нужна за образователния процес в институцията.