За родителите

Уважаеми родители,

Честването на рождени и имени дни в детската градина протича изключително весело и многообразно, така че детето през целия ден се чувства много специално ! Това се постига чрез украсата, песните, танците, стихчета и филмчета, както и еуфорията, която се създава около празника на детето, като се изпълняват неговите празнични желания! Учителките са много изобретателни в умението да направят това!

За тези от вас, за които празникът на детето изисква непременно наличието на торта и правенето на снимки с торта, екипът на детската градина е осигурил макет на торта, която се декорира и украсява подходящо според това дали детето е момченце или момиченце. В детската градина вече няма да се внасят никакъв друг вид торти!

В случай, че желаете да има подаръци за другите деца или групата, препоръчително е да съгласувате с Учителките на децата ви, какви образователни книжки, играчки или предмети биха били подходящи.