ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ

Екипът на ДГ Чепеларе споделя отговорността за отглеждането на малките чепеларци в детската градина заедно с техните семейства.

Обстановката, в която се случва това е изключително сложна и напрегната. Екипът на детската градина полага неимоверни усилия да се справи със своите задължения, както се изисква по закон и държавни стандарти.

Първото нещо в тази посока е спазването на дневния режим – конкретно и специално – сутрешният прием на децата.

Екипът на детската градина обявява дните от 16.10.2020 г. до 30.10.2020 г.за ДНИ НА ТОЛЕРАНТНОСТТА И ПРОМЯНАТА.

Всички семейства имат възможност да хармонизират своя сутрешен режим с този на детската градина за тези единадесет ДНИ НА ТОЛЕРАНТНОСТ И ПРОМЯНА.

От датата 02.11.2020 г. няма да се допускат никакви компромиси и закъснелите деца няма да се приемат в детската градина.

Екипът на ДГ Чепеларе цени усилията, които ще бъдат направени в тази посока и изразява своята благодарност към всички, които вече са привели в хармония своя сутрешен режим с този на детската градина!